Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
1

juosta

APIE MUS

Umega Agro yra šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse.

AB „Umega“ (pirmasis įmonės pavadinimas – Utenos remonto mechaninė gamykla) įkurta 1980 metų balandžio mėnesį Utenoje. Iki nepriklausomybės paskelbimo pagrindinė veikla buvo traktorių ir jų variklių remontas, vėliau veikla keitėsi: pradėta metalinių baldų dalių, metalinių talpų, šienapjovių, bulviakasių, gaterių, puspriekabių žemės ūkiui, kieto kuro, šiaudais kūrenamų katilų ir kt. metalo gaminių gamyba. 1995 metais įmonėje įkurtas mokymo centras, kuriame iki šiol vyksta suaugusiųjų kvalifikacijos kėlimas, profesinis mokymas. 2000 metų pabaigoje įsisavinta ir vykdoma 20 litrų talpos kanistrų gamyba.

UMEGA TRAILERS

Umega Agro teikia didžiausią dėmesį technologijos ir produktų plėtrai, kad galėtų patenkinti klientų lūkesčius ir poreikius. Mes didžiuojamės, kad turime patyrusius darbuotojus; gamyboje naudojame aukščiausios kokybės medžiagas ir inovatyvias technologijas. Mūsų pagrindiniai produktai, kuriuos gaminame yra žemės ūkio paskirties priekabos ir puspriekabės, šiaudais kūrenami katilai ir metalinės konstrukcijos. Daugiau nei 80% priekabų ir puspriekabių yra eksportuojama į užsienį kur mes turime stiprias pozicijas Vakarų, Centrinėje ir Rytų Europos šalyse. Esame pirmaujanti priekabų įmonė savo šalyje, žinomi dėl savo kokybiškų priekabų ir puspriekabių, jų patikimumo ir ilgaamžiškumo. Priekabos nuo 3.5 iki 30 tonų gali patenkinti mažo ūkininko ar didelio ūkio poreikius. Iš daugiau nei 50 skirtingų modelių, klientai gali rinktis priekabas ar puspriekabes su vienos, dviejų ar trijų pusių vertimo sistema, taip pat priekabas, kurios skirtos organinėms trąšoms kratyti, naujos kartos daugiafunkcinė PI tipo priekaba, grūdų perpylimo priekaba ir kitomis. Mes esame čia tam, kad padėtumėme savo partneriams, klientams, suteikiant techninę pagalbą ir vėlesnį aptarnavimą.

MŪSŲ PRODUKTAI

Žemės ūkio priekabos ir puspriekabės

Grūdų perpylimo puspriekabė

PI tipo multifunkcinė  puspriekabė su stumiama siena

Organinių trąšų kratytuvai

Kontraktinė gamyba

Šiaudais kūrenami katilai

KOKYBĖ

ISO-CERTIFICATIONjpg

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.